fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 13 kvě 2024 08:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23 bře 2007 20:39 
mě to čelní sklo čeká taky, ale jezdím s tím už přes rok a prasklina ve tvaru znaku Mercedesu tedy té třícípé hvězdičky, cca 1,5cm průměr, před řidičem, ve výšcce cca 20cm, se kupodivu nerozšiřuje.Stál jsem kolem 15.12.05 pod nějakou lampou,pozor na to,byl zrovna vichr a asi se uvolnila nějaká matka či šroub nad tím...Kooperativa to měla jako 1000 spoluúčast,tak jsem začal testovat.Ceny za komplet od 3.5 do 7.5 tisíce,značný rozptyl,v Brně dává 1 firma (Auris na Palackého,Kr.Pole) za zakázku poukaz na 300Kč do Cafe Blau,či pizzerier či orig.stěrače Bosch-asi pár. Tedy -300 dolů, ze spoluúčasti 1000.A i sklo s pruhem prý nějak napíšou,poj. prý to je jedno.Měli 3 druhy:čiré,zelené,s pruhem, rozptyl cen nijak velký 3000-4000K, to už je lepší jít "do pruhu".Na Ppraze 9 jsem našel přes inz. v Annonci 1 firmu,která dává za výměnu buď dálniční známku či 900 na ruku, to je pak doplatek u 1000 spoluúčasti jen stovka, když nepočítám cestu.Máte-li ale diesl a něco tam zrovna nakoupíte na vrakáčích a vyřídíte,pořád se ten rozdíl 600 kč oproti např. Aurisu v Brně vyplatí.Jen pozor, práce vč.schnutí trvá aspoň 4hod,co jste bez auta.Jinak seznam vrakovišť okolo Prahy,je jich dost,případně mám,i s telefony.Chystám ho dát do příslušné rubriky a pak je na jaře objet a popsat zkušenosti s nimi. Jo a staré sklo, pokud má prasklinu a dlouhodobě se nerozšiřuje, doporučuji žádat zpět, třeba někam uskladnit, na zahradu atd..Může se hodit.Jinak v Brně na černovických terasách postavili sklad i fabriku,anglická skla Pilkington nejsou špatná,hlavně cenově,zkušenost s nimi mám v Toledu1,sklo za řidičem tónované mírně do zelena cca 1400+400práce.Rozbili v Bratislavě,ulica SPOJNÁ nad nám.SNP,u sídla prezidenta a štátného zastupitelstva,NIKDY NEPARKOVAT!!V Brně montovala firma Vacek,ul.Vinohrady,dlouho trvalo dodani(o par dni),byli korektni,dali par set slevu.Montáž jinde:Husovice,Dukelská(tam sklo vyjde dráž).Hodně zdaru se sklem.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 lis 2008 15:45 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2008 13:01
Příspěvky: 4384
Bydliště: Třinec
Zdravím Forďáky.Prasklo mi přední sklo.Mohl by mi někdo věcí znalý po SZ polopaticky poradit jak to zkoulet,aby mně to stálo čím jak nejméně?K mé blbosti nebylo připojištěné a mám obavu,že už to ani nepude.Dík za jakoukoliv radu :smt010

_________________
FOCUS 1,6 16v combi,100stříbrných italských hřebečků v Ghia výbavě
Dříve fiesta 1,1 37kw5.d/ ,esco1,6 16v ghia FORD-všechno co děláme,zmrvíte VY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 lis 2008 19:14 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 03 dub 2007 12:13
Příspěvky: 452
Bydliště: banana republyk
Domluvit se se známym, jinak to asi nepůjde :lol: Výměna skla mě v květnu stála: Nový nevyhřívaný sklo 2000, práce 500 a materiál 700.Ještě se mění nejaká hliníková blbost kolem okna, když se nepodaří zachránit tak dalších 500 :-) Čp mi tenkrat dala 7500 + 500 spoluúčast za vyhřejvaný sklo.Ku*vy

_________________
Obrázek
alfa 156 1.8 TS
esco combi 1.6 16V

http://www.youtube.com/watch?v=UoThSeIiUKE


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz