fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 04 črc 2024 01:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 19:05 
Offline
moc ukecanej Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2005 10:16
Příspěvky: 3568
Bydliště: Roztoky u Prahy
Jsem uplne otravenej :(

Kdyz jsem auto koupil melo el zrcatka. Casem jsem prikoupil el okna a central. Tudiz jsem vymenil i kabelovej svazek protoze v zakladu tam nebyli na tohle konektory. Ale nesli zase zrcatka. Jezdil jsem s tim a nestvalo me to.

Az ted me to zaclo stvat ze si je nemuzu nastelovat tak jsem vzal stare konektory k zrcatkum a udelal samostany kabelovy svazek. Protahl pod sedackou. Vyvedl 12V a GND. Zkusil a slo to. Tak jsem to dal do konektoru pojistkove skrine pro pojistku centralu.
(Puvodni konektor na svazku nesel, ani do nej nesla stava - nevim proc, neprisel jsem na to)

Takze jsem to pripojil a pak kdyz jsem chtel jet pryc tak jsem nastartoval motor, chtel si stahnout okenko ale najednou me zacal kolisat volnobeh... tak jsem prislap plyn a v pohode. Chtel jsem okenko trosku povytahnout nahoru a najednou se me zamklo auto a zaclo se me kourit z pojistkovky. Tak jsem to hned chcipnul a vyrval kryt pojistkovky. Pojistka centralu se uplne roztavila!!!! I konektor v pojistkovce je osmazenej. Sahnul jsem si na kabelovej svazek kam jsem projil ty zrcatka a byl horkej. Tak jsem to hned odsmiknul. Dal novou pojisku a chtel vytahnout okno. Ovladac nesel.

Taky se nejak spek :( tak jsem ho rozebral s tim ze to vytahnu pomoci tech plisku co tlaci na ovladaci tlacitka. Kdyz to vytahuju tak se me zamyka central :((

Vubec to nechapu co se stalo, kdyby byla slaba pojistka (byla tam 20A) tak by se takhle neroztekla. A kde se mohl udelat zkrat? To jako to obvod pro central v pojistkove nezvlad?

Jinak auto jde normalne zamknout a odemknout.
Opravdu to nechapu... :(

Co je spatne ze se to zamyka pri vytazeni oken? (prepalenej spoj v pojistkovce? ) prvne bych zacal s timhle problemem a potom bych pripojil ty zrcatka samostatne... ale vubec nenenapada na co.

Jinak prurezy vodicu zustaly taky stejne.

_________________
->Shnilý eskort s uřezanejma pérama a řepkový mondeo f paketu<-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 úno 2008 20:39 
Offline
moc ukecanej Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2005 10:16
Příspěvky: 3568
Bydliště: Roztoky u Prahy
Tak uz jsme na to mozna s Jimmym prisli :)

Nejspis jsem spojil 2 ruzne obvody ( napr. + od centralu a - od oken) Coz pri ovladani oken zpusobilo zkrat a vypeklo se to. A to ze ted ovladam oknama central muze byt pretavenym spojem a nebo spojenym kontaktem)

Bohuzel ted nebudu mit auto tak tyden doma takze nemuzu konat :(

_________________
->Shnilý eskort s uřezanejma pérama a řepkový mondeo f paketu<-


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz