fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 05 říj 2024 12:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 úno 2006 23:57 
Offline
Forďák

Registrován: 19 bře 2005 23:58
Příspěvky: 294
Bydliště: Severní čechy/Praha
Spínač/snímač, hterý elektronice říká, v jaké poloze, popřípadě co chceme udělat, je servo centrálu, popřípaddě zámek. Když mám sepnutej koncák v poloze otevřeno, tak se elktronika snaží otevírat a po otevření zůstane otevřeno. Pakliže elektronika zjistí, že chceme zavřít -> vypne se koncák otevřeno a sepne se koncák zavřeno, tek elektronika vydá časový impuls servům, aby přejeli do polohy zamčeno, tudíž zamknuly, a tam zase zůstanou -> je zamčeno.

Jestli se nepletu, tak tyhle snímače jsou u esca okolo "tělesa klíčku" -> tj okolo toho tělesa, kam strkám klíček, zevnitř takový plastový vazmekt okolo s elektrickým konektorem.
Já mám na autě trošku jiný problém: centrál maká na dveřích spolujezdce ok, ovšem na dveřích řidiče pouze zamiká, ale neodmiká. Právě mám podezření na ty koncáky/snímače, ale zatím to nechám, teď dělám mechaniku/karoserii -> když to počasí dovolí :x

_________________
Starej Brouk 84´... jede a jede a jede


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 úno 2006 21:53 
Offline
Nováček

Registrován: 20 lis 2005 23:47
Příspěvky: 7
Jestli má někdo zájem tak mám, sice nicmoc ale přece, nějaký fotky rozebranýho zámku u řidiče. Dělal jsem je když jsem chtěl zjistit jestli mám dvojí zamykání. Zkusmo jsem to rozebral a zjišťoval jak to funguje. Popravdě jsem to pochopil až ze schematu. Fotky jsou z mobilu protože jsem ještě neměl digitál.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz