fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 06 říj 2024 20:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Světelná houkačka
PříspěvekNapsal: 20 říj 2005 21:35 
Offline
Nováček

Registrován: 19 říj 2005 18:25
Příspěvky: 22
Bydliště: Hodonín
Ještě včera jsem tady našel diskusi jak opravit problikávající světla při přepnutí z dálkových na tlumené a nebo při použití blinkrů. Dnes to tady nemohu najít. :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 říj 2005 21:37 
Offline
to je L.A.M.A.
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2005 10:36
Příspěvky: 2622
Bydliště: Plzen - in the Ghetto u zimaku :)
http://www.fordfans.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=460

_________________
Hádky malých parchantů mě nezajímají tak mi do nich netahejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 říj 2005 21:43 
Offline
Nováček

Registrován: 19 říj 2005 18:25
Příspěvky: 22
Bydliště: Hodonín
Jsem to včera asi za hodinku opravil a chtěl jsem přihodit fotku a popis. Šlo to vcelku rychle a hlavně nic jsem nerozdělával (tedy myslím ten přepínač). Inspiraci jsem našel na tomto fóru a pak to chtělo už jen trošku odvahy do toho jít a věřit si že to neodepíšu do šrotu.. Díky všem z jejich nápady..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2005 19:52 
Offline
Nováček

Registrován: 19 říj 2005 18:25
Příspěvky: 22
Bydliště: Hodonín
Popis opravy poblikávání světelné houkačky.

Po vyšroubování dvou horních a čtyř dolních šroubů (potřebujete hvězdičku nejsou tam obyč. šrouby) jsem sundal oba kryty. Dolní jde trošku jako hlavolam protože se musí vyháčkovat kolem otvoru pro zapalování.

Pak jsem so odměřil místo kde jsem vyvrtal otvor 5 mm. Vy to budete mít snažší protože polohu otvoru je vidět na fotografii kterou přikládám. Je to to bílé kolečko za páčkou světel. Pod vrchním krytem je součástka z bílého plastu. Vrtej opatrně abys nezajel až do toho bílého plastu!! Pak tímto otvorem lehce zatlač tenkám šrobovákem na ten bílý plast a pak vyzkoušej se zapnutým zapalováním jestli to už funguje jak má. Já měl štěští a trefil to na poprvé :D .
Pak jsem otvor zalepil kvalitní lepící páskou (aby se v horku či mrazu neodlepila). Chci tím předejít aby se mi do kontaktů nedostával všudepřítomný prach!! Jistě by časem dokonal dílo zkázy takže ten otvor opravdu zalep!!!

No a zpětná montáž je už brnkačka.

Pro úplnost jaké nářadí potřebuješ než začneš:
Šroubovák (hvězdičku) nebebo raděj příslušný pin protože zhora se dlouhým šroubovákem nedostaneš ke šroubkům přes palubku. Akuvrtačku a vrták 5mm. Tenký šroubovák. Trošku zručnosti, trošku štěští a tento návod :D

Jen nevím jestli mě teď bude bavit jezdit když už nebudu muset dávat bacha abych někomu nechtěně nepražil do očí vším co mi ve předu svítí... :-D :-D ALE HLAVNĚ TO ZASE BUDE BEZPEČNĚJŠÍ KDYŽ NEBUDU NIKOHO OSLŇOVAT. A O TO ŠLO!!

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz