fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 11 kvě 2024 19:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 17 říj 2009 21:39 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 21:33
Příspěvky: 9
Ahoj,

chtěl bych vás požádat o radu. Příští týden si mám přebírat Forda Fusion Calero u značkového prodejce Ford. Při objednávce jsme se dohodli s prodejcem, že stlačíme cenu a parkovacího asistenta si nechám instalovat až u nich v servisu (originál stojí 12.900,- a v autosalonu 7.000,-).Když jsem si byl před pár dny doobjednat sadu zimního obutí, překvapil mě prodejce zprávou, že senzory park. asistenta do Calera možná nepůjdou nainstalovat. Jejich domněnka je založena na faktu, že stříbrný kryt zadního nárazníku, který přesahuje zbývající část nárazníku o cca 5-7 cm, by buď zmenšil úhel detekce anebo by ho senzory hlásily jako překážku. http://fusion.fordclubs.org/nase/img/ado4.jpg Přivolaný technik si nebyl jist, zdali bude možné nainstalovat prostřední 2 senzory do tohoto stříbrného krytu. Nakonec jsme se rozloučili s tím, že prodejce osloví jakési ústředí Fordu a zkusí zjistit, zdali takováto instalace již na území ČR proběhla a takovouto montáž by potom "okopírovali". Případně mi prý vrátí peníze za tuto položku. Nutno podotknout, že výrobce Ford
opravdu nabízí instalaci tohoto systému. Zajímalo by mne tedy, je-li mezi vámi nějaký majitel Calera, který má naistalovaný park. asistent na svém voze, a který by se se mnou podělil o systém montáže.

Předem děkuji. Waawe

_________________
Ford Fusion Calero 1.4 16V - benzin, 09/2009, zlatá spa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 25 říj 2009 22:17 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009 21:33
Příspěvky: 9
Tak mám auto již doma, pomocí fotek z německého serveru jsem techniky u prodejce Ford přesvědčil, že lze senzory nainstalovat i nad stříbrný kryt nárazníku. Senzory zatím fungují, jak mají, takže se toho případní další uživatelé nemusí bát. ::wink::

Waawe

_________________
Ford Fusion Calero 1.4 16V - benzin, 09/2009, zlatá spa


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz