fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 29 zář 2024 11:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ovládání 5000rds
PříspěvekNapsal: 10 dub 2005 18:32 
nazdárek kolegové... :( , mám prosbičku: Nějak se nemůžu zorientovat v ovládání 5000 - ovky návod v němčině je moooooooooooc hezký, ale naprd. Byli by jste někdo ochotný mi to po telefonu vysvětlit z auta do auta? Nebo můžete mi někdo poslat nějaký překlad, nebo poradit kde ho najdu???Jedná se asi o 4 tlačítka : TP..... Po tel. by to bylo hned. Mé číslo je 608163908, stačí poslat sms , já bych zavolal zpět.
bompi


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 dub 2005 19:19 
Offline
Mušketýr

Registrován: 20 úno 2005 15:46
Příspěvky: 2593
Bydliště: Praha
Tak manual v cestine je ke stahnuti tady na fordfans.cz v sekci download a ovladani je tak intuitivni ze neni manual snad ani treba, nicmene ja jsem si jej taky prvne precetl takze jestli chces tak jak rikam: www.fordfans.cz a tam sekce download. A kdybys jo nevedel tak mi dej vedet trebas na icq nebo mejl a pak ti klidne telefonicky poradim. Myslim ale ze manual ti pomuze.

_________________
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ahoj Hnáto....
PříspěvekNapsal: 10 dub 2005 20:10 
...dík, sedím u toho od okamžiku co jsi mi to poslal, ale načetlo mi to jen teprve 50% !!! Tak čekám co s toho vyleze!!! Načítá to asi 30 minut. Nikdy jsemžádné lepší rádio v autě neměl, tak jsou pro mně zkratky cizí. Jsou tam nějaké režimy popl rock, a dalších asi 15, ale nepřišel jsemk, jak je uložit,... TP nedělá nic, a nějaké ty info,... to jsem zmatený úplně... pokud mi to nenačte, tak Tě poprosím o tel. číslo a čas kdy bych Ti mohl cinknout... Díky Bompi


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 dub 2005 20:36 
Offline
Mušketýr

Registrován: 20 úno 2005 15:46
Příspěvky: 2593
Bydliště: Praha
Hmmm ... stahni si obe casti toho navodu - tedy pokud je to jeste porad stejna verze co jsem v zime stahoval ja, tak je delena na dve casti (pulky knihy). Kdyby to preci jen nepomohlo tak jak rikam dej vedet. Jinak to TA je druh informaci ktery to radio vyhledava na zvolenem kanalu - pokud vim tak je to dopravni info.

_________________
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ahoj...
PříspěvekNapsal: 10 dub 2005 22:01 
Tak jsem namydlený! : mám PC takové PRÚMĚRNÉ kvality a Wordpad mi není schopen načíst. Nevím proč, moc tomu nerozumím, ale nejde to. Mám tam nainstalováno od kamarádů kde-co, ale toto nějak můj stroj nechce, :evil: Tak jestli můžu pošli mi to číslo a dej vědět, kdy můžu zavolat...Dík


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 dub 2005 16:18 
Offline
Mušketýr

Registrován: 20 úno 2005 15:46
Příspěvky: 2593
Bydliště: Praha
No to uz je skoro humor ne? :D Pochopitelne je to ve formatu pdf kvuli velikosti a tak potrebujes acrobat reader - ten je volne ke stazeni na internetu. Napisu ti to moje cislo na tvuj mobil.

_________________
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz