fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 13 kvě 2024 19:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cvakani v prednich brzdach
PříspěvekNapsal: 23 črc 2004 07:51 
Offline
moc ukecanej Forďák

Registrován: 24 bře 2004 13:56
Příspěvky: 1724
Bydliště: Praha
Nemuzu prijit na to, proc mi obces pri nabehu brzdeni cvaknou predni brzdy, je to hezky slyset pri popojizdeni v kolone, rozjedu se, ujedu nekolik metru a zacinam brzdit, v okamziku, kdy slapnu na brzdu, v brzdach prednich to cvakne.Uz jsem na to nekolikrat koukal a porad mi nejde na rozum, co tam muze ten zvuk delat. Nejpravdepodobnejsi mi pripadaj desticky ve vedenich, kdyz se chytnou kotouce a skubne to s nima, tak by to klidne takovy zvuk mohlo vyloudit, ale nic tam nevypada omackane, nebo nejak opotrebovane a nenormalne. Na funkcnost to vliv nema, ale docela by me to zajimalo, kde se to bere.Mate nekdo nejaky napad?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2004 08:43 
Offline
pokročilej Forďák

Registrován: 26 bře 2004 09:19
Příspěvky: 535
Bydliště: Praha
Dělá ti to i když couváš? Podle mě by to mohly bejt ty destičky, jestli maj nějakou vůli.

_________________
FORD Focus 1.8 TDCi, S-MAX 2.0i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2004 08:52 
Offline
moc ukecanej Forďák

Registrován: 24 bře 2004 13:56
Příspěvky: 1724
Bydliště: Praha
Pri couvani ne, aspon jsem to nezaznamenal. A fakt to vypada na ty desky, jenze blby je, ze jsem zkousel i jiny novy a bylo to totez. Nedela to furt, jen obcas, to me mate. Ze by byly omackany brzdice mi prijde dost nepravdepodobny, neni na nich nic poznat, na jinejch autech, kde byly brzdy daleko starsi a ojetejsi to nic takovyho nedelalo.Mam system Teves, takze jsem zkousel i napruzit ty drateny pruzinky zvenku, tema to nejni.Mozna to zkusim hodit na spalky a zkouset brzdit za chodu, jestrli na neco prijdu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2004 11:39 
Dělá mi to něco podobného. Nejprve mi to dělalo jen při začátku brzdění - jednou cvaklo a teď mi to dělá i při rozjezdu a přejezdu hrbolu. Vždy to jen jednou cvakne.
Dělá mi to jen pravé přední kolo.Tam mám jistou axiální vůli na poloose, tak by to mohlo být tím, ale jistoyu nemám.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2004 11:58 
Offline
moc ukecanej Forďák

Registrován: 24 bře 2004 13:56
Příspěvky: 1724
Bydliště: Praha
Koukam, ze se mam na co tesit mozna. Ale ja myslim, ze identifikaci jsem snad provedl spravne, ze to jsou fakt jen brzdy, akorat nevim, jestli obe, nebo jen jedna. Ty zvuky se nesou fakt ruzne. Dela to jen pri seslapnuti brzdy, zkousel jsem to na sjezdu do garaze, kde je ticho, popojet, slapnout, cvak,pustit a znova opakovat. Nekdy se to opakovalo, nekdy ne.Opravdu to vypada na desky, ale ted co s tim, brzdice bych menil sakra nerad, zkusim jeste znova jiny desky a maznout v tech vodicich drazkach. Poloosy mam novy, tam je to Ok, navic pocitam, ze kdyby to bylo tam, melo by to delat i pri rozjezdu a pri kazdy zmene zatizeni.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz