fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 27 dub 2024 23:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 17 čer 2013 21:07 
Offline
moc ukecanej Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 12 dub 2006 10:13
Příspěvky: 3428
Bydliště: Salesel a. Elbe
Vážení a nejmilejší....

Předem bych chtěl hrozně moc poděkovat těm, kteří se zúčastnili byť tam byli jen na skok, dva nebo víkend!!!! Byly jste perfektní věrní účastníci, kamarádi a přátelé modrého oválu, i když se mezi námi poslední dobou objevují i jiné značky vozidel a já osobně s tím nemám žádný problém! Proč...letošní ročník byl ze všech sedmi ten nejslabší co se účasti týče, a proto já osobně rád přivítám a hlavně dám přednost lidem dobré duše a perfektní nálady. To co jste udělaly společně v odpoledních hodinách mě vyhnalo slzy jako hrachy a ani jsem Vám nepotřásl rukou a neřekl bů, což by mě jako organizátora nemělo omlouvat, ale jsem stvoření na vnějšek s tvrdou slupkou a hubou, ale jádro je citlivé než si dokážete představit! Ti, kteří se na danné věci podíleli ještě jednou mockrát děkuji!!
Z mého pohledu Ti fantastičtí pánové " Mirek a Karel " si Vás v neděli při našem konečném shrnutí víkendu velice moc chválili, jste dobrá parta a pro srandu nemáte daleko! To když jsem se jich zeptal v pátek nevím v kolik, jak jsou na tom a dozvěděl jsem se, že jsou na nule a začínají vydělávat na PHM, tak mě osobně spadl šutr ze srdce....byli kluci hrozně moc spokojení, ale to se již opakuji a nevím jak to vyjádřit jejich radost a nadšení slovy! Poprosil jsem je až budou mít chvilku ,tak mi pošlou nějakou statistiku co se vše snědlo neb vypilo, jen vím, že v pátek padly 3 sudy!!!!
Příští rok chtějí přijet zase a ihned jsme si určili datum.
S postavením stanu jsem neměl problém a chci se omluvit těm, kteří zaregistrovali chybějící elektřinu se tímto omlouvám, ale dělal jsem proto maximum a myslím, že se vše nakonec v dobré obrátilo a jak čtu tak snad byli všichni spokojeni!!!
Chci Vás ještě pochválit a poděkovat, že jste po sobě řádně a moc pěkně uklidili tak jak se sluší a patří.
Další věc je, kterou jsem chtěl řešit leč nemohl je věc taková, že člen s nickem "TEO" postrádá dřevěnou stoličku a nafukovací matraci nízké výšky!!!! Prosím dotyčného, který jistě nedopatřením tyto věci omylem naložil, aby mne případně ho samotného kontaktoval a věc se dořešila v klidu a bez následků!
Poháry a ceny byly letos takové jaké byly a dělal jsem proto maximum, aby nějaké vůbec byly! Snad se to příští rok zlepší a tím bych chtěl pozvednout to, že proč nabízím platbu předem není hlavně menší úspora, ale to, že mám finance již předem u sebe a mohu už více či méně improvizovat!
Jak se nějak dostanu do normálu, ofotím Vám časy atd....

Pilot Fanoušek Vás všechny moc pozdravuje a děkoval za skvělé pasažéry....příští rok přiletí opět!
Měl jsem podmínku, že se najde 10 zájemců, jinak nepřiletí. Mé oči zůstaly vytřeštěny, když jsem se dopočítal čísla devatenáct!!!!

Nevím co dál psát, snad je mé nadšení z těchto málo řádků znatelné a těším se na Vás příští rok!!!

S díky a pozdravem

Perňa


Za Berušku:

Všem Vám mooc děkujeme, za to že jste přijeli a že prostě jste.
Občerstvení Vás všechny ještě jednou moc pozdravuje byli max spokojeni nejen s tím že jste zdatně pili ale i že jste super lidi se kterýma je pohoda. příští rok nestane li se něco nepředvídatelného tak chtějí přijet zase.
Já ještě jednou moc ze srdce děkuji Mazlici a Luce za jejich nápad, odvahu a dobré srdce že udělali závěrečnou sbírku a všem kteří přispěli, srdečně děkujeme za jejich ochotu podpořit možnost dalšího srazu. Co dodat se slzami v očích Vám všem ještě opravdu moc děkujeme jste úžasní a bez VÁS by srazíků nebylo.

_________________
FMmkII....alias Borůvka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz