fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 03 kvě 2024 14:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: klepání motoru 1,8 td
PříspěvekNapsal: 18 bře 2005 21:45 
Dobrý den.Zdravím všechny příznivce vozů Ford.Prosím o radu.Mám Ford Sierra 1,8 td a poslední dobou mě začalo klepat v motoru.Slyším to u 4.válce nahoře.Dole u kliky je vše zticha.Zkoušel jsem povolit matku na vstřiku,jestli to nemůže dělat dosed jehly.Zvuk se jakoby utišil,ale byl stále trošku znatelný.Někdo mi říkal že klika tluče po přidání nebo ubrání plynu při otáčkách kolem 3.500.To mi nedělá.Při zvýšení otáček a stálých otáčkách taky ne.Asi před dvěma lety jsem měřil tlaky ve válcích a všechny dobrý až na ten 4 válec.Ten byl trochu slabý,to je prý normální.To i souhlasí je hůř chlazen.Taky nevím jak se pozná vůle na pístním čepu.Ještě sem neviděl jaké jsou vůle na ventilech.A taky nevím jestli to nemůže dělat vývěva na brzdy?Brzdy chodí normálně.A hlavně ten zvuk se občas projeví a někdy ne.Dělá to za studena i tepla.Motor výkon má,spotřeba je v normálu.Hodně je mi divný,že to dělá i za studena kdy je olej hustý.
Prosím o jakoukoli radu a názor.Ještě vás chci porosit zda někdo nemá nákres nebo popis vývěvy na brzdy k tomu motoru.Může být i na jiný motor.Uvítám i nákres tohoto motoru zevnitř.
Mohu nabídnout příručky ve formátu .pdf v angličtině na benzíny,elektriku nápravy atd.
Předem díky za odpovědi,prosím pište na jenda-u@quick.cz


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz