fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 15 kvě 2024 12:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: po startu to chcípne a už to nejede
PříspěvekNapsal: 09 srp 2005 09:52 
Zdravím všechny dobré lidi, jsem tu poprvé a zjistil jsem že setu dá zjistit mnoho užitečných věcí a proto se vás ptám, je to podobné jako v předešlém tématu, ale mě to startuje na poprvé a bez problému, jenže po zhruba 7 -10 vteřinách to chchípně a už to nejde nastartovat, mám Ford Eskort 97 1.8 TD, auto mám asi tak dva měsíce, tak jsem bezradný a nechce se mi do servisu a když tam půjdu, tak aspoň ať vím na čem sem? děkuji za odpověd abexx@seznam.cz


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 09 srp 2005 15:17 
Offline
Forďák

Registrován: 25 říj 2004 22:23
Příspěvky: 73
Bydliště: Českokrumlovsko
abexxl píše:
Zdravím všechny dobré lidi, jsem tu poprvé a zjistil jsem že setu dá zjistit mnoho užitečných věcí a proto se vás ptám, je to podobné jako v předešlém tématu, ale mě to startuje na poprvé a bez problému, jenže po zhruba 7 -10 vteřinách to chchípně a už to nejde nastartovat, mám Ford Eskort 97 1.8 TD, auto mám asi tak dva měsíce, tak jsem bezradný a nechce se mi do servisu a když tam půjdu, tak aspoň ať vím na čem sem? děkuji za odpověd abexx@seznam.cz
Zkus po tom chcipnuti dopumpovat rucni pumpou.To co pises jsem mel take pomohla vymena vsech hadicek.Vse musi byt tesne.Kdyz rucne nejde dopumpovat(to poznas podle toho jak pumpa jde mackat)zrejme bude problem jinde.

_________________
1,8 TD CLX Combi 1996/05,ABS,klima,2xairbag,


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 09 srp 2005 18:25 
děkuji za odpověd, dnes jsem ještě zjistil, že chvílemi to ztrácí výkon, jakoby se to začalo dusit a pak se to najednou rozjede, spíš mi to připadá jakobych měl nějaký bordel v naftě, ale je to klasika z pumpy a ne nějaký z druhý ruky , stejeně to dám do servisu, ale děkuji


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 20:39 
tak jsem to přivezl ze servisu, není to značkovej, ale spíš soukromníček, vyměnil mi membránu na pumě, nějaký hadičky, jeden vstřik, m.olej. naftovej filt, vzduchovej a olejovej a ted to šlape jako hodinky, tak doufám , že to dlouho vydží, jo a propó vysolil jsem za to trojku, myslím že to jde !!!


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz