fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 15 kvě 2024 21:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ford transit - ztráta výkonu
PříspěvekNapsal: 10 črc 2012 19:23 
Offline
Nováček

Registrován: 03 říj 2011 20:16
Příspěvky: 33
Ford Transit duratorq 2,0 rv 2006,najednou zniceho nic nechtel nastartovat,potom zazracne chytnul.Zjistil jsem ze tekla nafta u trubicky co je privod k cerpadlu,tak jsem to odstanil,nacetl pamet zavad a napsalo mi to ze je cerpadlo v nouzovem provozu a chyba signalu kliky.Po vymazani zavad se v pameti nic neobjevilo,ale transit ma od te doby maly vykon.vymenil jsem palivovy filtr,a filtr vzduchu a nejede to stejne.Vytocim 2x otacky do maxima pri volnobehu (5 000ot/min)a potreti jdou vytocit jen do 3 000ot/m
Nevite prosim co by to mohlo delat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ford transit - ztráta výkonu
PříspěvekNapsal: 22 zář 2012 14:58 
Offline
Nováček

Registrován: 01 zář 2012 15:30
Příspěvky: 1
Mam F-Tranzit MK6 rok výroby 2002 a práve som dokončil (úspešne) výmenu vstrekvacieho čerpadla po repase.(môj pôvodný originál) cca 250000Km.
Pri rozoberaní trebalo demontovať i sánie na bloku (8vstupov do hlavy).Pri demontáži som ostal v šoku, keď som zbadal čo sa v tomto rozdeľovači nachádza - vrstva sadzí a "maglajzu", ktorý zmešil prierez sania možno o 50%.čistenie mi zabralo skoro celý deň a o tom aký som bol zadrbaný ani nechcem hovoriť - za všetko mohol EGR ventil, ktorý zrejme prepúšťa (netesní) a sajrajt z výfuku ide nekontrolovateľne do sánia - v záujme "ekológie" som sa neekologicky zadrbal a znečistil prostredie. Skontroluj predovšetkým to sanie a funciu EGR ventilu(ja ho idem zaslepiť - teraz hneď - aj keď bude riadiaca jednotka vysvecovať čo chce -vynález Egr je jednoznačný útok v záujme ekológie na moju peňaženku a životnosť môjho auta!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz