fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 28 dub 2024 18:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: xr2i nedela co ma
PříspěvekNapsal: 13 pro 2013 13:12 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 06 pro 2008 13:25
Příspěvky: 139
Bydliště: Světlá Hora
caute mam takovej problem moje fiesta xr2i nejde jak ma. kdyz je auto studene prijdu nastartuju a nedrzi sitic jak ma drzi asi 1100 ot/min. jakmile brnknu po plynu a chci jet zacnou hned otacky padat a motor tarokuje na 3 valce. porad to musim hlidat plynem at to nezdechne. a pak kdyz uz jedu je to v klidku nic se nedeje zadne skubani ale jakmile zastavim kdekoli na krizovatce okamzite chcipne a hned musim znova startovat po startu opet drzi otacky jak ma ale jen brnknu zas po plynu a je to tam kde bylo... vim ze mam K.O lambdu uz delsi dobu, ale takhle brutalne to bordel nedelalo. mam ji zkusit odpojit?? znamej co dela diagnostiky mi rekl ze u techto starsich vozu je lambda hlavne pro starty ze odpojena klidne byt muze.. jo a jeste jsem zapomel dodat ze to zere jak tank. pak me jeste napadlo mam tam rok stare kabely. schoval jsem si origa. svicky mam densa iridiu. nemam zkusit i vymenit svicky za ngk co mam doma a vratit i zpet kabely? po pripade vycistit volnobezny ventil?? uz fakticky nevim proc toto dela. pritelkyne denne jezdi do prace a muze se z toho zblaznit.. diky za rady

_________________
Ford fiesta XR2I 1.6


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz