fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 29 bře 2024 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 črc 2019 23:14 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2011 16:38
Příspěvky: 161
Ahoj,

uz jsem tady pekne dlouho nebyl a koukam co se to deji za zmeny. No ale k veci, muj milacek me zacal zlobit tim, ze pri zahratem motoru (tedy ne na 100%, ale treba po 3-5 minutach jizdy) mi pri vyhozeni rychlosti poklesnou otacky az tak moc, ze mi to chcipne. Mam dve takove trasy kde to pred zatackou vyhodim a dojizdim a skoro vzdy mi to tam chcipne. Pokud uz je na provozni teplote (rozumnej treba pul hodiny v chodu), tak se to nedeje.

Napred jsem myslel, ze to je ERG ventil, ale po sundani motorku se zdalo, ze chodi dobre, tak jsem se hecnul a vyndal ho a byl skoro jako novy, jenom lehce cerny po stenach. No stejne jsem ho vycistil, kdyz uz jsem to mel venku, ale problem to nevyresilo.

Mam to plynaka a uz jsem mel nalitano na svickach 40k, tak jsem vymenil svicky a taky nic. Ty stare se mi zdaly jeste furt v pohode.

Nejaky tip na co se dale zamerit?

_________________
Ford Mondeo 2.0L Duratec HE SEFI (145PS) + LPG Magic2, r.v. 5/2005
Pro mě je auto stroj co má čtyri kola, volant a nějaké pedály a páčky. Náhodným používáním těchto ovládacích prvků se auto uvádí do pohybu a udržuje na vozovce. Proto berte mé rady jako rady laika a ne odborníka. Hrabu se v tom z donucení a ne z lásky. Na lásku mám doma jiné, mnohem poruchovější a nevyzpytatelné stvoření které již bohužel nejde opravit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz