fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 28 dub 2024 08:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: přerušování tahu motoru
PříspěvekNapsal: 23 zář 2011 21:10 
Offline
Nováček

Registrován: 06 zář 2011 22:28
Příspěvky: 6
Bydliště: Tišnov
ahoj všem , už déle řeším problém se svým autem. Mám Mondeo 2.0 tdci r.v.2002, 96kw, ghia. Problém je v tom že např. při předjíždění nebo pokud chci někde využít celé pásmo otáček ,tak mezi 2500 až 4000 ts otáček to libovolně chvilkově stratí výkon , jakoby zatáhne za prdel, někdy dvakrát někdy 5krat jak kdy. mám diagnostiku focom ,nemám žádnou načtenou chybu. pokud si dám při jízdě grafické zobrazení tlaku paliva a k tomu absolutní tlak sání tak inkriminovaných chvílích tlak paliva zůstává ,tudíš čerpadlo to nedělá, ale snižuje se mi tlak v sání ,jednak pozvolna s otáčkama klesá a ve chvílích kdy to stratí výkon tak mi klesne třeba o 30 procent najednou tlak v sání. jelikož mám odfuk turba a egr řízen podtlakem ,tak abych vyloučil egr,tak jsem ho zaslepil , vyměnil jsem všechny hadička podtlaků ,vyměnil elektromagnetický ventil podtlaku co otvírá odfuk turba a problém stále přetrvává.z váhy vzduchu jdou hodnoty které odpovídají zkutečnost ,takže jsem ji taky vyloučil. napadá mě senzor absolutního tlaku sání ,ale jelikož nemá žádné chvilkové odchylky tak jsem ho také zamítl. co třeba ten odfuk turba ,mohl by chvilkově netěsnit? jinak tah motoru je celkově slabší a spotřeba tak o litr a půl větší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz