fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 27 dub 2024 20:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 12 led 2017 23:07 
Offline
Nováček

Registrován: 12 led 2017 22:52
Příspěvky: 1
Zdravím, je tu někdo, kdo by poradil? Mám Focuse kombíka 1.6 TDCi 66kw r.v. 2007 a neprošel mi emisemi. Když ho vytočili do požadovaných nejvyšších otáček (hluboko do červeného pole), tak se začal z výfuku valit kouř, technik ho označil za modrý, mně přišel úplně normálně šedivej :-) Divný je, že spolu s kouřem se začaly z motoru ozývat fakt nehezký zvuky. Diagnostika v servise nic neukázala, automechanik netušil čím to. Auto jinak jede krásně, olej nežere, dlouhodobou spotřebu mi ukazuje 5,3l/100km, a motor kouří za normálního provozu jen chvilku po nastartování bíle. V létě chviličku, v zimě trochu víc, ale taky max pár km. Chytá na první otočení v zimě v létě. Najeto má 190 000km(ale je to dovoz z bazaru, tak kdo ví), z toho mnou 50 000km - za mě s autem za normálního provozu nejsou žádné problémy. Jen ta blbá kouřivost a divné zvuky v maximálních otáčkách. Minochodem, když ho ohřeju a pak vytočím třeba do 4500 ot/min, tak nekouří vůbec. Dál do červených otáček jsem to radši znovu nezkoušel :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz