fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 09 kvě 2024 11:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cukání v motoru Ford Fokus TDi 2006
PříspěvekNapsal: 31 led 2013 08:05 
Offline
Nováček

Registrován: 31 led 2013 07:46
Příspěvky: 1
Dobrý den,
měl bych otázku ohledně cukání motoru. Při volné jízdě, kdy mám zařazenou třeba trojku, mám nohu z plynu, na budíku cca. 1500 ot. V okamžiku. když chci z této pozice přidat plyn, sešlápnu lehce pedál - opravdu lehce, tak motor docela dost cuká. Toto samé se děje i v okamžiku, když řadím např. z dvojky na trojku nebo z trojky na čtyřku - u těchto stupňů nejčastěji. Zaregistroval jsem to však i při podřazování a při rozjezdu. Prakticky se to objevuje při řazení celkově. V případě, že stojím na místě a mám nastartováno při neutrálu, tak motor také cuká a ručička na otáčkoměru střídavě kolísá pod 1000 otáčkami nahoru a dolu, jako by měl motor tendenci chcípnout. Závěrem bych chtěl říci, že tato závada se objevuje téměř pravidelně po dvou až třech dnech, chvilku o ní vůbec nevím, všechno je v pořádku a po několika dnech se to opět objeví. Pro úplnost, jedná se o vůz Ford Focus 1.6 TDi 80 kW 2006. Palivový filtr a olej mám nový.
Budu vděčnej za jakoukoliv radu co by to mohlo být, protože jsem byl u jednoho soukromého automechanika a ten mi řekl, že to bude pravděpodobně nějaká hmotka a že bude chycená asi i převodovka.. cena : cca 20 tis :cry: ( převodovka mi mi v jízdě funguje uplně normélně). Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz