fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 10 kvě 2024 00:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zámek LP nejde odemčít zevnitř....?
PříspěvekNapsal: 17 zář 2012 22:50 
Offline
Nováček

Registrován: 22 srp 2012 11:18
Příspěvky: 5
Zdravím Forďáky, chci se zeptat, zda někdo neřešil toto: Mondeo MK3. - LP zámek dálkou i mechanicky klíčem, jde- zamknout, odemknout i dvojitě , ale ! ZEVNITŘ PÁČKOU POUZE ZAMČÍT. JIŽ NEJDE KLIKOU ODEMČÍT. Napadá někoho něco? Díky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 zář 2012 09:53 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 20 kvě 2010 13:38
Příspěvky: 195
Bydliště: Praha 4
Ahoj mnel jsem podobny problem ale s mk1 pri vymene dveri, koupil jsem hole dvere a z bouranych vsechno prohodil ale kdyz jsem to skompletoval tak to bylo presne jak rikas fungovalo vse az na otevreni vrat zevnitr.Nic nebylo zlomeny ani jinak poskozeny ale zjistil jsem ze ten vodici drat neni dostatecne napnuti tak jsem se ho snazil prihnout at se zmensi ta vule asi po 3 hodinach srani se to povedlo.a dalo se otevrit ale dost tezce.hodne dela pozice zamku ve dverich mne to tam sedlo nejak divne a proto nastal ten problem. u mne to nakonec dopadlo vymenou zamku,(behem jizdy se mi zacli samovolne otevirat dvere!) ktery vymenis za chvilku.
Ten puvodni jsem mnel komplet rozebrany nevidel jsem nic podezreliho proto jsem to skousel poladit tim dratem, pak jsem se nekde docetl ze ty fordi zamky hlavne ridicovy radi odchazeji a ten muj byl po svestce na blatnik a vrata takze se neni cemu divit ze to vzdal. :lol:

Sundej tapec cely to prohledni a kdyz nenajdes neco ulomeny nebo poniceny, utikej na vrakac pro "novej" zamek ;-)

_________________
`92 Ford Transit 150Swb 2.5D
minulost:
´96 Mondeo turnier mk1 2.0 ghia,ABS,ASR.
´96 Mondeo turnier mk1 1.6 16V
´ 96 Transit 190Lwb 2.5D - anglican
´80 Lada 2103 1500s 75hp- zeleny sip
´76 Lada 2103 1500s-prvni auto


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 říj 2012 10:44 
Offline
Nováček

Registrován: 22 srp 2012 11:18
Příspěvky: 5
Díky za odpovědi. Nakonec jsem se též nevyhnul výměně a vše funguje. tzn problém v zámnu. Ale až bude čas, zkusím ten špatný rozdělat a jestli něco objevím dám vědět... Díky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz