fordfans.cz

Toto je diskuzní fórum fordfans.cz ;-)
Právě je 16 kvě 2024 23:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:46 
L.A.M.A. píše:
Newim co se ti Rumcajsi udelal ale asi to bylo neco hroznyho, protoze do mne musis rejt na vsech forech kde se potkame!

pokud se tě to dotklo tak VELKÉ SORRY , ale že zrovna tebe , takový srandista ??? :P :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:52 
Offline
to je L.A.M.A.
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2005 10:36
Příspěvky: 2622
Bydliště: Plzen - in the Ghetto u zimaku :)
Ja wim, ze moje auto je zrezivelej srac, a wubec ani netusis jak sem se nadrel a jeste nadru abych to auto mohl mit! Kdyz si na auto videlavas ze ctyr petek na hodinu, ted uz z 80 kc ale uznaji ti tak pulku hodin. Tak proste nemam na to vyplaznout 10 tisic za opravu lemu, podbehu a nadrze, tak musim pockat! Az znamej a kamaradi budou mit cas. Protoze proste na to nemam!! Ja nechtel shade, ja chtel fordika, mam Fordisky rad. Mohl sem mi mk4 ale nelibila se mi, a muj sen od doby co sme meli Eskortika mk5, je ze ho budu mit taky. Splnil sem si sen, ted ho jen dotahnout k dokonalosti! A lidi kterym je o par let vic uz si nepamatujou, jak na tom byly financne v 18 letech, jak jezdili v shade, a strefujou se do nekoho kdo se snazi uzkutecnit si sen!

_________________
Hádky malých parchantů mě nezajímají tak mi do nich netahejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 15:58 
L.A.M.A. píše:
Ja wim, ze moje auto je zrezivelej srac, a wubec ani netusis jak sem se nadrel a jeste nadru abych to auto mohl mit! Kdyz si na auto videlavas ze ctyr petek na hodinu, ted uz z 80 kc ale uznaji ti tak pulku hodin. Tak proste nemam na to vyplaznout 10 tisic za opravu lemu, podbehu a nadrze, tak musim pockat! Az znamej a kamaradi budou mit cas. Protoze proste na to nemam!! Ja nechtel shade, ja chtel fordika, mam Fordisky rad. Mohl sem mi mk4 ale nelibila se mi, a muj sen od doby co sme meli Eskortika mk5, je ze ho budu mit taky. Splnil sem si sen, ted ho jen dotahnout k dokonalosti! A lidi kterym je o par let vic uz si nepamatujou, jak na tom byly financne v 18 letech, jak jezdili v shade, a strefujou se do nekoho kdo se snazi uzkutecnit si sen!

vždyť o auto mi vůbec nejde . Já ho mám taky na ježdění a ne na výstavu.
Zvláště v Praze na sídlišti. Prostě jsem tě chtěl jenom pozlobit !!!! ale samozřejmě jen v legraci :-D :-D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:10 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2004 14:17
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA 8
to L.A.M.A
Jj nenech si ničit své sny :D :D :D :D :D

_________________
Ford Mondeo 2.0 Ghia
r.v.99


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:20 
Offline
Mušketýr

Registrován: 20 úno 2005 15:46
Příspěvky: 2593
Bydliště: Praha
covece ja nevim co se rozcilujes Lamiku - ty si tady vylevas srdicko jak jsi bez financi ale mas dve auta (MK7 a zlutaska) a porad me na ICQ votravujes tim co si koupis .... mozna ze to stoji za zamysleni jestli je nutne se na jednu stranu frajersky chlubit a na druhou tady zkouset hrat socku. Nerozcil se ted jeste vic ... rozvijej svuj klid a bud v pohode. Prave ze my normalni smrtelnici jsme si prosli tim vlastnictvim shade, pak kadetta, pak jineho vozu (v mem pripade Record) a pak trebas teprva skutecne auto jako je ford MK7 :D - ne kazdy ma na to si hned poridit dve auta najednou....

_________________
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:22 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2004 14:17
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA 8
:D :D

_________________
Ford Mondeo 2.0 Ghia
r.v.99


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:30 
Offline
to je L.A.M.A.
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2005 10:36
Příspěvky: 2622
Bydliště: Plzen - in the Ghetto u zimaku :)
Jo az na to ze mk7 mi stoji pred barakem a mam zakazano s nim jezdit! Protoze se otec rozhodl ze ho proda! To co si koupim, jenze vsechno si muzu dovolit jen kuli tomu ze mi to daji levnejs a je to pouzity! Na vsechno se pekelne na dru! A jen pro to, ze rodice maji firmu si myslis ,ze sme milionari? ja nemam s toho nic. Nic na co si nevydelam!

_________________
Hádky malých parchantů mě nezajímají tak mi do nich netahejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:39 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2004 14:17
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA 8
Tak je to správně alespoň si toho budeš vážit :-D :-D :-D

_________________
Ford Mondeo 2.0 Ghia
r.v.99


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:42 
Offline
to je L.A.M.A.
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2005 10:36
Příspěvky: 2622
Bydliště: Plzen - in the Ghetto u zimaku :)
Ja si toho vazim, jenom mne proste sere jak do mne a toho o co se znasim, proste lidi rejou, proste sem haklivej na par veci. Na pomluvi, na auto, na to kdyz mi nekdo predhazuje jak se mam skvele ,ze mam rodice podnikatele.

_________________
Hádky malých parchantů mě nezajímají tak mi do nich netahejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:53 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2004 14:17
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA 8
Lamo sry ale pomluva jako žena
:smt082 :smt082

_________________
Ford Mondeo 2.0 Ghia
r.v.99


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:57 
Offline
to je L.A.M.A.
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2005 10:36
Příspěvky: 2622
Bydliště: Plzen - in the Ghetto u zimaku :)
to sem nepochopil!

_________________
Hádky malých parchantů mě nezajímají tak mi do nich netahejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 16:57 
Offline
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: 25 říj 2004 14:17
Příspěvky: 45
Bydliště: PRAHA 8
yyyyyy

_________________
Ford Mondeo 2.0 Ghia
r.v.99


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 18:00 
Offline
Mušketýr

Registrován: 20 úno 2005 15:46
Příspěvky: 2593
Bydliště: Praha
hele klidek Lamiku - neni treba mi psat takove veci na ICQ cos ted napsal ... ja jen reaguju na to co tu plodis - nic nepomlouvam nic neodsuzuju - nevedel jsem ze MK7 neni tva pac si ji do ted vydaval za svou!!! Kdyz s tebou je to tezky - nejdriv mi navykladas ze sis poridil druhy auto (tu MK7), pak mi pises co vsechno chces koupit a pak tady rikas takovehle veci.... Tak si tohle taky promysli .... a hlavne furt v pohode ... nikdo te tu neodsuzuje ani se nepokousi nasrat nebo urazit ... proste to ber jen jako tema k zamysleni. A vubec... uz te necham byt.... a to co jsi napsal na ICQ jsem jako necetl 8)

_________________
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 18:03 
Offline
to je L.A.M.A.
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2005 10:36
Příspěvky: 2622
Bydliště: Plzen - in the Ghetto u zimaku :)
Jestli sis cetl tak v nasich autech je ze ma vydrzet nez opravim mk5! A proc ji asi prodavam ? kdyz se podivas do historie na icq, tak sme se o tom bavili!

_________________
Hádky malých parchantů mě nezajímají tak mi do nich netahejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 18:09 
Offline
Mušketýr

Registrován: 20 úno 2005 15:46
Příspěvky: 2593
Bydliště: Praha
.... nechapu to - je tvoje- neni tvoje- ale to je fuk .... zivot mi na tom nestoji.... nechme toho

_________________
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 18:59 
PÁNOVÉ myslím , že je čas obrátit list. Ať se to tu nezvrhne !!! Máme přece smysl pro legraci NE ???? A teď už umýt zuby,vyčůrat a spát :-D :-D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2005 19:27 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 lis 2004 18:21
Příspěvky: 239
Bydliště: Nové Sedlo (Sokolov)
No asi takhle:jak pár lidí ví,mám fóbii 1.9 SDi , to je ludra líná,i když už jsem si zvykl,chvíli to trvá,než se rozjede,ale jede a to je hlavní.Navíc za firemní naftu,tak co řešit :-) Ale jak říká M@rekRS : slepičku nebrat!!!Domů nee!!! :-D

_________________
Hatchback 3 doors , CVH 1.4 EFI PTE , 01/1996 , Complectation CLX
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2005 11:10 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2005 12:34
Příspěvky: 142
Bydliště: Praha 5
Tak mládežnící - pár faktů:

pokud člověk jede s Fábou po dálnici 130 (do kopce) - 180 (z kopce) kmph a nejel předtím žádné okresky, spotřeba je cca 7,5 - 8,5 litru... Odvíjí se to pouze podle toho, jak moc těžkou nohu máte... Při stejných rychlostech jsem dříve při plném plynu jezdil i za 9,5 l, ale to byla opravdu celou dobu noha na plynu až na podlaze.... Pokud člověk jezdí po okreskách cca 100 - 110 kmph, zažádá si o 5,5 - 6,5 litru - opět podle stylu a členitosti terénu - není samozřejmě problém ani 7,5 l, ale to už musíte být velký závodník.... Kdo se se mnou bude chtít hádat on nižších hranicích, tak ať to ani nezkouší - mám na Fabii nalítáno dobrejch 60.000 km, ne-li víc - takže vím, o čem mluví (trápí mě s ní totiž v práci)... BTW: Včerejší spotřeba Prakovce (východní Slovensko) - Praha: 752 km, 9:35 hodin, průměr 95 kmph a spotřeba 6,9 litru....

Howgh

P.S. Jedu dneska na Šumavu, takže za týden cya

_________________
Bývávalo Esco 1.8 HC, 85 kW/115 PS, RKC, Zetec-E SEFI, EEC V; r.v. 1997

Nyní jsou nohy...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2005 12:07 
Offline
Forďák
Uživatelský avatar

Registrován: 14 lis 2004 18:21
Příspěvky: 239
Bydliště: Nové Sedlo (Sokolov)
B1rck0ff píše:
Tak mládežnící - pár faktů:

pokud člověk jede s Fábou po dálnici 130 (do kopce) - 180 (z kopce) kmph a nejel předtím žádné okresky, spotřeba je cca 7,5 - 8,5 litru... Odvíjí se to pouze podle toho, jak moc těžkou nohu máte... Při stejných rychlostech jsem dříve při plném plynu jezdil i za 9,5 l, ale to byla opravdu celou dobu noha na plynu až na podlaze.... Pokud člověk jezdí po okreskách cca 100 - 110 kmph, zažádá si o 5,5 - 6,5 litru - opět podle stylu a členitosti terénu - není samozřejmě problém ani 7,5 l, ale to už musíte být velký závodník.... Kdo se se mnou bude chtít hádat on nižších hranicích, tak ať to ani nezkouší - mám na Fabii nalítáno dobrejch 60.000 km, ne-li víc - takže vím, o čem mluví (trápí mě s ní totiž v práci)... BTW: Včerejší spotřeba Prakovce (východní Slovensko) - Praha: 752 km, 9:35 hodin, průměr 95 kmph a spotřeba 6,9 litru....

Howgh

P.S. Jedu dneska na Šumavu, takže za týden cya
Jenom 60 000?To já s tou "mojí" hajtrou trošičku víc,ale o tady nejde,ne??Tohle je Ford fórum.

_________________
Hatchback 3 doors , CVH 1.4 EFI PTE , 01/1996 , Complectation CLX
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 srp 2005 23:19 
Offline
pokročilej Forďák

Registrován: 08 úno 2005 13:15
Příspěvky: 1068
Bydliště:
ja sem mel tu cest ve fabii 1.2HTP/40kw parkrat jet a teda za boha bych to domu nechtel...myslim, ze je to dobre auto pro duchodce nebo pro lidi, kterym vyhovuje Skoda 105/120...ty budou spokojeni.

_________________
carPWR


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz